האם את/ה מרגיש את השפעות הקרינה ?
[תוצאות]

אוזניות אוויר

פטנט ישראלי בין לאומי חדש - אוזניות סטריאופוניות בעלות צינוריות אוויר חלולות המעבירות את גלי הקול אל האוזן ללא קרינה.
אוזניות אוויר הן למעשה אוזניות סטריאופוניות {סאונד המושמע בשני ערוצים – ימין (R) ושמאל (L)} אשר מעבירות את גלי הקול בלבד ללא ההולכה של הקרינה אל המוח,בשונה מאוזניות רגילות שבהם החוט המתכתי מוליך את הקרינה אל הראש אוזניות האוויר כמו בסטטוסקופ של רופא מוליכות את גלי הקול דרך צינוריות סילקון שקופות וחלולות וכך הצלילים עוברים בצורה אקוסטית כך שלמעשה הראש שלך מוגן מהקרינה האלקטרומגנטית.

בתוכנית בנושא הקרינה הסלולרית ששודרה אצל אמנון לוי אפשר לראות את יעילות אוזניות האוויר על ידי בודק קרינה בשם לירן רז אשר מודד את רמת הקרינה עם ובלי אוזניות-חובה לראות!!!

 

הקרינה ממכשיר הסלולר

  • חברות הסלולר מודות שמכשירי הסלולר פולטים קרינה אלקטרומגנטית
  • משרד הבריאות קבע שיש קשר ישיר בין השימוש במכשיר הסלולר (פלאפון) ובין מגפת הסרטן
  • אצל ילדים ונוער אשר משתמשים בטלפון סלולרי הסיכון לסרטן גדול פי חמישה
  • שימוש מעל לממוצע של שעתיים ביום בטלפון הסלולרי ללא אוזניות עלול לגרום לכאבי ראש ואובדן זיכרון
  • רוב ארגוני הבריאות ממליצים ללקוחתיהם להגביל את השימוש במכשיר הסלולר
  • הפתרון להגנה מפני סכנות הקרינה הוא הרחקת הטלפון מהראש(המוח)
  • אוזניות רגילות או אוזניות אלחוטיות עלולות להגביר את חשיפת המוח לקרינה
הפתרון המוכח והפשוט ביותר לסכנה זו הוא שימוש באוזניות ללא קרינה בשם אוזניות אויר

אוזניות חוסמות קרינה

אוזניות אוויר הן למעשה דיבורית סטריאופונית חדשה המוליכה את גלי הקול בצינורית סילקון אקוסטית חלולה, ללא שום מוליך מתכתי ובאיכות צליל גבוהה בטכנולוגיית – SAAT – Stereo Acoustic Air Tube™

השימוש ב- אוזניות אוויר מאפשר לך להינות מכל העולמות:

גם לדבר במכשיר הסלולר ללא חשש מנזקי קרינה למוח וגם להאזין למוזיקה באיכות גבוהה ובצליל סטריאופוני נקי וכמובן כל זה ללא חשש מחשיפה למקור קרינה.

תוצאות של מחקרים מראים שדיבורית אלחוטית רגילה או למשל אוזניות רגילות אינן פותרות את בעיית הקרינה ,והשימוש בהן למעשה עלול להגביר את סכנת הקרינה מכיוון שהחוט החשמלי שבהן משמש כמגבר המוליך את הקרינה ישירות לתוך האוזן וכך מגביר החשיפת המוח שלנו לקרינה של מכשיר הסלולר. באוזניות אוויר טכנולוגיית העברת הצליל באמצעות האוויר מבטלת חשש זה, שכן אוזניות אויר אינן כוללות רכיבים מתכתיים כלל באזור האוזן והראש.

בבדיקה שנערכה ע"י מעבדות EMI Test Labs Ltd – מעבדות המתמחות בבדיקות קרינה ומוכרת כמעבדות FCC ו- EMCC European lab accredited (מבין המחמירות בעולם) נמצא כי השימוש באוזניות אוויר מפחית את הפרמטרים של הקרינה האלקטרומגנטית בשיעור של כ- 98%.

השימוש באוזניות אוויר סטריאופוניות פשוט, בטוח ומומלץ ע"י מומחים בארץ ובעולם בתחום סכנות הקרינה משימוש בטלפונים סלולריים.

 לסיכום אוזניות אוויר מרחיקות את הקרינה מהראש שלנו על ידי המרה של האותות החשמליים לגלי קול והעברתם דרך צינוריות סילקון שקופות אשר אינן מוליכות קרינה. יש לנו חיבור כל מכשירי הסלולר מכל החברות כגון: נוקיה , סוני הריקסון , סמסונג , אפל , בלאקברי , LG ועוד...
זה לא חשוב אם אתם מנויים בחברת סלקום , אורנג , פלאפון , או מירס - אם יש לכם מכשיר סלולר חשוב שגם לכם יהיה אוזניות אוויר . 
 

 
אוזניות אוזניות אוויר אוזניות אויר

סוף סוף יש פתרון לבעיית הקרינה ממכשיר הסלולר שלנו - אוזניות אוויר מונעות את חשיפת הקרינה למוח שלנו עד 98% !!! חברת גטסייפ פיתחה פטנט ייחודי הנקרא " אוזניות אוויר " אשר משמשות כאוזניות למכשיר הסלולר שלנו ומבטלות את החשיפה שלנו לקרינה עד 98%!!! מכשיר הסלולר פולט את הקרינה גם שאינו בפעולה ולכן אנו מציעים את הערכה המושלמת , אוזניות אוויר עם נרתיק עור איכותי המורכב מ3 דפנות בעלות סגסוגת מתכתית אשר חוסמת את גלי הקרינה אשר נפלטים ממכשיר הסלולר, כך שהשימוש בנרתיק + אוזניות אוויר מקטין את החשיפה לקרינה וכך שומר עלינו בריאים יותר ! 

 
 
בדיקת קרינה |  אוזניות אוויר | אודות | מד קרינה | חוסם קרינה למיקרוגל
              air tube נרתיק חוסם קרינה | אוזניות אוויר אלחוטיות בדיקת גז ראדון | cell phone radiation
צור קשר |