האם את/ה מרגיש את השפעות הקרינה ?
[תוצאות]

דף הבית >> אודות חנות קרינה
 
אודות מונו-טק  מיגון קרינה בע"מ

חברת מונו-טק הינם המובילים בישראל בתחום מיגון קרינה. החברה מציעה מגוון מוצרים להגנה מפני הקרינה האלקטרומגנטית אשר רבים ממוצריה הומצאו ופותחו על ידה .
אנו רואים בהעלאת המודעות בנושא הקרינה כערך עליון ומוכנים לעשות כל מה שביכולתנו בכדי לעלות את רמת המודעות של האוכלוסייה בנושא הקרינה האלקטרומגנטית הנפלטת ממקורות שונים ובינהם מכשיר הסלולר.

חברת מונו-טק כוללת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כגון מהנדסים ובעלי הסמכה מהמשרד לאיכות הסביבה אשר עוקבים בדריכות אחרי חוקרים, מעבדות, נציגי רשויות ומשרדי ממשלה שונים בעולם בכדי לקבל את המידע המקסימלי בכל הקשור לבעיות/פתרונות הקרינה האלקטרומגנטית.

בין הלקוחות שלנו ניתן למצוא רשויות מקומיות, מוסדות חינוך, עסקים ,מפעלים ואלפי לקוחות פרטיים.

חברת מונו-טק מיגון קרינה בע"מ מאפשרת לגולשים לבצע קניה מקוונת ומאובטחת בצורה נוחה ופשוטה וידידותית.

צוות מונו-טק שמחים לארח אותך באתר ומזמינים אותך לסייר ולהתרשם ממגוון השירותים המוצעים, נשמח לשמוע מכם חוות דעת,המלצות ובקשות לגבי מוצרים ואיכות השירות -עבורנו אתה לקוח זהב ונשמח אם תצטרף למועדון הלקוחות המרוצים שלנו.
לאתר מונוטק מיגון קרינה http://monotech.co.il
אודותאוזניות

סוף סוף יש פתרון לבעיית הקרינה ממכשיר הסלולר שלנו - אוזניות אוויר מונעות את חשיפת הקרינה למוח שלנו עד 98% !!! חברת גטסייפ פיתחה פטנט ייחודי הנקרא " אוזניות אוויר " אשר משמשות כאוזניות למכשיר הסלולר שלנו ומבטלות את החשיפה שלנו לקרינה עד 98%!!! מכשיר הסלולר פולט את הקרינה גם שאינו בפעולה ולכן אנו מציעים את הערכה המושלמת , אוזניות אוויר עם נרתיק עור איכותי המורכב מ3 דפנות בעלות סגסוגת מתכתית אשר חוסמת את גלי הקרינה אשר נפלטים ממכשיר הסלולר, כך שהשימוש בנרתיק + אוזניות אוויר מקטין את החשיפה לקרינה וכך שומר עלינו בריאים יותר ! 

 
 
בדיקת קרינה |  אוזניות אוויר | אודות | מד קרינה | חוסם קרינה למיקרוגל
              air tube נרתיק חוסם קרינה | אוזניות אוויר אלחוטיות בדיקת גז ראדון | cell phone radiation
צור קשר |