האם את/ה מרגיש את השפעות הקרינה ?
[תוצאות]

 

בטון חוסם קרינה ?

נשאלנו רבות על הקרינה מהסביבה וגם קרינה סלולרית שנמצאת בחדר מגורים או במבנה בלוקים וכדומה. ידוע כי רבים מבעלי דירות או מבנים מאפשרים לחברות סלולר למקם אנטנות סלולריות - רובן מוכמנות ומוסתרות - בתוך מבנה או על גג כאשר לעיתים הם מוסתרות בתוך דודים או עציצים וכדומה. קורה גם לא אחת שבעלי דירות במיקום מרכזי בתוך איזור מגורים מקצים חדר אחד, ולפעמים את הממד אשר בנויי בטון ייצוק מכל צדדיו לאנטנות סלולריות פולטות קרינה. בדרך כלל ציוד התקשורת והשידור ועיבוד הנתונים יהיה ממוקם בתוך ממד אשר קירותיו בטון. האם בטון חוסם קרינה ? מסתבר שבטון לא יכול לחסום קרינה סלולרית במלואה, אולי חלקית במקרה הטוב. המחשבה כי בטון יכול לחסום קרינה - לא תמיד נכונה. יש אמנם החזר קרינה מקיר בטון אל החדר פנימה וגם ישנה זליגה וחשיפה של קרינה סלולרית כלפי חוץ. הבטון אינו חוסם קרינה אידיאלי. 
 

ניסור בטון ומיגון קירות

ידוע על מקרה באיזור מבודד היה חדר שקירותיו בטון ממש עמוק של 30 סמ. בתוכו מוקמו ציוד תקשורת סלולרית בעוצמה בינונית. הצרה הייתה כאשר הקרינה התפשטה לכל הכיוונים ובמכשירי הדמיה נראה כאילו המבנה נמצא בתוך בועה של אור אדום. לאור העובדה שלא היו באיזור כלל אנשים, והמיקום ממש מרוחק הוחלט למגן 3 קירות של בטון בחומר חוסם קרינה. את קיר בטון הרביעי הוחלט לנסר  ולחתוך ולהסיר את אותו. קירבטון זה שיועד לניסורפונה למקום פתוח ושומם. למקום הוזמנה חברת ניסור בטון ידועה אשר תחילה קיבלה הנחיות באיזה קיר בטון צריך לבצע ניסור וחיתך בטון. בהמשך נמסרו ותואמו מידות הבטון שצריך לנסר כולל גודל הפתח המיועד. בסיום לאחר פינוי חלקי הבטון, הוזמנה חברה להתקנת סורגים. בבדיקה בהמשך בסיום היה נראה השיפור וכיצד הרבה מהקרינה נפלטת החוצה למיקום שאינו מסכן אף אחד. ישנם לא מעט אמצעים אשר חוסמים קרינה כמו אוזניות אוויר, מלבד חומר פלטה חוסם קרינה של קירות. הפטנט הייחודי של חברת גטסייף ידוע בכל רחבי העולם כהתקן בטוח לחסימת קרינה ואפילו מונע ממנה להתקרב אל ראשו של המשתמש בהם.  האביזרים השונים יועילו בהפחתת הקרינה לכם ולכל משתמש כגון אוזניות, נרתיקים למכשירים,כובעים ועוד...

סוף סוף יש פתרון לבעיית הקרינה ממכשיר הסלולר שלנו - אוזניות אוויר מונעות את חשיפת הקרינה למוח שלנו עד 98% !!! חברת גטסייפ פיתחה פטנט ייחודי הנקרא " אוזניות אוויר " אשר משמשות כאוזניות למכשיר הסלולר שלנו ומבטלות את החשיפה שלנו לקרינה עד 98%!!! מכשיר הסלולר פולט את הקרינה גם שאינו בפעולה ולכן אנו מציעים את הערכה המושלמת , אוזניות אוויר עם נרתיק עור איכותי המורכב מ3 דפנות בעלות סגסוגת מתכתית אשר חוסמת את גלי הקרינה אשר נפלטים ממכשיר הסלולר, כך שהשימוש בנרתיק + אוזניות אוויר מקטין את החשיפה לקרינה וכך שומר עלינו בריאים יותר ! 

 
 
בדיקת קרינה |  אוזניות אוויר | אודות | מד קרינה | חוסם קרינה למיקרוגל
              air tube נרתיק חוסם קרינה | אוזניות אוויר אלחוטיות בדיקת גז ראדון | cell phone radiation
צור קשר |